Stogo dengimas

Stogų dengimas

Stogų dengimas

Stogo dengimas – tai paslauga, kurią teikiame Lietuvos gyventojams ir įmonėms, derindami su prekyba stogo dangos medžiagomis. Montuojame įvairių konfigūracijų stogus ir per 12 savo veiklos metų uždengėme daugybę šlaitinių ir plokščių stogų. Nors daugiausiai stogo dengimo užsakymų vykdome Kaune ir jo apylinkėse, esant pageidavimui vykstame ir į kitas Lietuvos vietas.

Stogų dengimas

Stogų dengimas

Jums reikalingas stogas, tačiau galvoje sukasi aibė klausimų? Vadinasi, jums reikalinga mūsų konsultacija. Skambinkite mums. Sutarsime dėl susitikimo laiko, o atvykę, įvertinę esamą situaciją, atsižvelgę į jūsų norus, galimybes, pastato konstrukcinę dalį, namo vietą (vėjuota, miškinga ar užuovėja), patarsime, kokią stogo dangą ir stogo dengimo būdą pasirinkti. Atlikę matavimus, suskaičiuojame sąmatą.

Sutarę dėl stogo dengimo paslaugų teikimo, pereisime prie stogo dangos ir kitų reikalingų medžiagų pasirinkimo. Prekiaujame stogo danga, difuzine plėvele, tvirtinimo detalėmis ir stogo dengimo priedais, todėl ne tik pasiūlysime kokybiškas ir standartus atitinkančias medžiagas, bet ir išskirtines kainas. Viską pristatysime į statybos vietą. Esant pageidavimui, stogo dengimas bus atliktas naudojant jūsų turimą stogo dangą.

Stogų dengimas

Stogų dengimas

Pastebėjome, kad dauguma mūsų klientų renkasi skardinę stogo dangą: čerpinę imitaciją, trapecinį profilį arba klasikinę stogo dangą. Antroje stogo dangos vietoje – beasbestinis šiferis (banguoti lakštai). Keraminės čerpės  ir betoninės čerpės  pasirenkamos asmenų, siekiančių išskirtinumo.

Stogų dengimas

Stogų dengimas

Galiausiai prasidės stogo dengimas, truksiantis apie 2 savaites. Savo darbo žinovai skardininkai, stogdengiai, meistrai ir pagalbiniai darbininkai imsis darbų ir jūsų namai puikuosis turėdami naują, patikimą ir ilgaamžį stogą.

Kokybė mums svarbiausia, tiek siūlant ar parenkant stogo dangą, tiek atliekant stogo dengimo darbus. Suteikiame 5 metų garantiją stogo dengimo darbams, todėl dirbame atsakingai. Iškilus nesklandumams, susijusiems su stogo danga, problemas išspręsime nedelsdami. Reaguosime į jūsų prašymus ir pasibaigus garantiniam laikotarpiui.

„Stogų linijos“ atliktų darbų pavyzdžiai.

Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau