Stogo dengimas

Kas yra stogų dengimas?

Paprastai sakant, stogo dengimas – tai tam tikros dangos montavimas ant namo konstrukcijos. Pati sąvoka nekelia abejonių, tačiau visa kita ne taip elementaru. Stogo dengimo darbai – tai sudėtingas ir svarbus darbas, nuo kurio priklauso namo funkcionalumas, jo gyventojų saugumas ir estetinis pastato vaizdas. Sakoma, jog namai ten, kur stogas, todėl svarbu pasirinkti gerą ir patikimą partnerį stogo dangos montavimui.

Stogų dengimas – tai paslauga, kurią teikiame Lietuvos gyventojams ir įmonėms. Galime užtikrinti itin kokybišką šios paslaugos atlikimą, kadangi dengimo darbus deriname su prekyba stogo dangos medžiagomis. Montuojame įvairių konfigūracijų stogus ir per 12 savo veiklos metų uždengėme daugybę šlaitinių ir plokščių stogų. Nors daugiausiai stogo dengimo užsakymų vykdome Kaune ir jo apylinkėse, esant pageidavimui vykstame ir į kitas Lietuvos vietas.

Pasirinkę tai, kad namo stogo dengimas bus atliekamas vieno rangovo, o medžiagos perkamos iš visiškai kito šaltinio – išleisite daugiau. Viską atlikdami vienoje vietoje galėsite būti ramūs dėl darbų kokybės ir kainos. „Stogų linijos“ atliekamas stogo dengimas – gera kaina, nes tiek medžiagas, tiek darbą organizuoja mūsų specialistai. Užtikriname ne tik nepriekaištingą čerpių, skardos ar šiferio kokybę, tačiau ir tai, jog sumontuotas stogas tarnaus ilgai ir nepriekaištingai.

Kokią stogo dangą rinktis?

Pastebėjome, kad dauguma mūsų klientų renkasi skardinę stogo dangą: čerpinį profilį, trapecinę stogo dangą arba klasikinę stogo dangą. Antroje vietoje pagal populiarumą Lietuvos rinkoje yra tvirtai įsitaisęs beasbestis šiferis (banguoti lakštai). Be to, matome jau daug metų nesikeičiančią tendenciją, kai keraminės čerpės ir betoninės čerpės įsigyjamos tada, kai namų savininkai siekia būstui suteikti išskirtinumo.

Esant didžiulei pasiūlai, pasirinkti patinkančią stogo dangą nėra sudėtinga, tačiau ne visos dangos gali būti montuojamos ant kiekvieno stogo. Tiek namo konstrukcija, tiek įvairi aplinkos įtaka ar statybos reikalavimai gali apriboti Jūsų saviraišką. Stogo dengimo technologija taip pat gali kisti, priklausomai nuo įvairiausių sąlygų ar aplinkybių.

Dažniausiai stogo dangos pasirinkimui įtakos turi stogo šlaitas (nuolydis laipsniais), mat tam tikros dangos negali būti montuojamos tik esant tam tikram stogo nuolydžio laipsniui. Dar svarbu žinoti, kad vienur geriau tiks stogo dengimas skarda, kitur labiau pritaikytas bus stogo dengimas šiferiu arba bitumine danga ir taip toliau. Būtinai prisiminkite, kad vienos dangos yra sunkesnės už kitas, todėl ne visų namų konstrukcijos patikimai atlaikys kiekvienos medžiagos svorį.

Dėl šio aspekto visada galite kreiptis į mus. „Stogų linija“ ekspertai greitai įvertins Jūsų namo projektą arba esamas galimybes ir greitai padės pasirinkti pačią geriausią medžiagą, su kuria ir bus atliktas stogo dengimas.

Kiek kainuoja uždengti stogą?

Stogo dengimo kaina dažniausiai skaičiuojama 1-am kvadratiniam metrui. Stogo dengimo 1m2 kaina priklausys nuo dengimui pasirinktos medžiagos kainos, stogo konstrukcijos ir to, ar bus reikalingi įvairūs lietvamzdžiai, kitos papildomos konstrukcijos. Visa reikalingų darbų visuma ir Jūsų pasirinktos stogo dangos kaina, sudarys galutinę stogo uždengimo kainą.

Pasitaiko atvejų, kai klientai renkasi naudoti savo medžiagas. Tokiais atvejais galime sutarti, jog „Stogų linijos“ atliekamas stogų dengimas bus vykdomas naudojant klientų turimas medžiagas. Turintiems savo medžiagas, stogo dengimas savo kaina apims visą darbų sąmatą. Deja, toks būdas ne visada yra naudingiausias vartotojams. Įsigyti stogo dangos medžiagas nesudėtinga, tačiau tai tik menka dalis darbo. Stogo dangos dengimas ir jos sumontavimas ant karkaso – tai darbas, kuriam reikia tam tikrų įgūdžių ir žinių, todėl tam Jums greičiausiai prireiks specialistų ir stogdengių pagalbos.

Laimei, „Stogų linija“ atlieka visus darbus patraukliomis kainomis. Mums padedant, galite ne tik išsirinkti reikalingas medžiagas stogui dengti, bet ir užsidengti Jums patinkantį ar tinkantį stogą.

Kai išsirinksite medžiagas

Išsirinkus medžiagas, prasidės stogo dengimas, truksiantis apie 2 savaites. Savo darbo žinovai skardininkai, stogdengiai, meistrai ir pagalbiniai darbininkai imsis darbų ir Jūsų namai puikuosis turėdami naują, patikimą ir ilgaamžį stogą. „Stogų linijos“ specialistai užtikrina, kad darbas bus atliktas kaip įmanoma greičiau, tačiau neieškant kompromisų saugumo ar kokybės sąskaita.

Kokybė mums svarbiausia, tiek siūlant ar parenkant stogo dangą, tiek atliekant stogo dengimo darbus. Suteikiame 5 metų garantiją stogo dengimo darbams, todėl dirbame atsakingai. Iškilus nesklandumams, susijusiems su stogo danga, problemas išspręsime nedelsdami. Reaguosime į Jūsų prašymus ir pasibaigus garantiniam laikotarpiui.

„Stogų linijos“ atliktų darbų pavyzdžiai.

Jeigu turite klausimų

Jums reikalingas stogas, tačiau galvoje sukasi aibė klausimų? Norite sužinoti tikslesnes kainas? Reikia patarimų renkantis medžiagas ar tinkamiausią stogo dangą? Vadinasi, Jums reikalinga mūsų konsultacija. Skambinkite mums telefono numeriu +370 677 47255 arba rašykite el. pašto adresu rimas@stogulinija.lt ir gamyba@stogulinija.lt. Sutarsime dėl susitikimo laiko, o atvykę, įvertinę esamą situaciją, atsižvelgę į Jūsų norus, galimybes, pastato konstrukcinę dalį, namo vietą (vėjuota, miškinga ar užuovėja), patarsime, kokią stogo dangą ir stogo dengimo būdą pasirinkti. Atlikę matavimus, suskaičiuojame sąmatą ir pateikiame galutinį darbų kainos pasiūlymą.

Sutarę dėl stogo dengimo paslaugų teikimo, pereisime prie stogo dangos ir kitų reikalingų medžiagų pasirinkimo. Prekiaujame stogo danga, difuzine plėvele, tvirtinimo detalėmis ir stogo dengimo priedais, todėl ne tik pasiūlysime kokybiškas ir standartus atitinkančias medžiagas, bet ir išskirtines kainas. Viską pristatysime į statybos vietą. Esant pageidavimui, stogo dengimas bus atliktas naudojant Jūsų turimą stogo dangą.

Kodėl rinktis mus?

  • Mūsų parduotuvėje galite ir įsigyti dangą, ir užsisakyti montavimo paslaugas;
  • „Stogų linijoje“ yra ko gero geriausia stogo dengimo 1 m2 kaina;
  • „Stogų linijoje“ atliekamas stogų dengimas prilydoma bitumine danga, stogo dengimas čerpėmis, skarda, montuojamos lietaus nuvedimo sistemos ir kiti stogams reikalingi priedai;
  • Mūsų naudojama pažangiausia ir preciziškiausia stogų dengimo technologija, leidžia klientams mėgautis ilgaamžiais ir patvariais stogais;
  • Visada nešališkai patariame savo klientams, vertindami jų apsisprendimą.

Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau