Stogo dengimas

Kas yra stogų dengimas?

Paprastai sakant, stogo dengimas – tai tam tikros dangos montavimas ant namo konstrukcijos. Pati sąvoka nekelia abejonių, tačiau visa kita ne taip elementaru. Stogo dengimo darbai – tai sudėtingas ir svarbus darbas, nuo kurio priklauso namo funkcionalumas, jo gyventojų saugumas ir estetinis pastato vaizdas. Sakoma, jog namai ten, kur stogas, todėl svarbu pasirinkti gerą ir patikimą partnerį stogo dangos montavimui.

Stogų dengimas – tai paslauga, kurią teikiame Lietuvos gyventojams ir įmonėms. Galime užtikrinti itin kokybišką šios paslaugos atlikimą, kadangi dengimo darbus deriname su prekyba stogo dangos medžiagomis. Montuojame įvairių konfigūracijų stogus ir per 12 savo veiklos metų uždengėme daugybę šlaitinių ir plokščių stogų. Nors daugiausiai stogo dengimo užsakymų vykdome Kaune ir jo apylinkėse, esant pageidavimui vykstame ir į kitas Lietuvos vietas.

Pasirinkę tai, kad namo stogo dengimas bus atliekamas vieno rangovo, o medžiagos perkamos iš visiškai kito šaltinio – išleisite daugiau. Viską atlikdami vienoje vietoje galėsite būti ramūs dėl darbų kokybės ir kainos. „Stogų linijos“ atliekamas stogo dengimas – gera kaina, nes tiek medžiagas, tiek darbą organizuoja mūsų specialistai. Užtikriname ne tik nepriekaištingą čerpių, skardos ar šiferio kokybę, tačiau ir tai, jog sumontuotas stogas tarnaus ilgai ir nepriekaištingai.

Kokią stogo dangą rinktis?

Pastebėjome, kad dauguma mūsų klientų renkasi skardinę stogo dangą: čerpinį profilį, trapecinę stogo dangą arba klasikinę stogo dangą. Antroje vietoje pagal populiarumą Lietuvos rinkoje yra tvirtai įsitaisęs beasbestis šiferis (banguoti lakštai). Be to, matome jau daug metų nesikeičiančią tendenciją, kai keraminės čerpės ir betoninės čerpės įsigyjamos tada, kai namų savininkai siekia būstui suteikti išskirtinumo.

Esant didžiulei pasiūlai, pasirinkti patinkančią stogo dangą nėra sudėtinga, tačiau ne visos dangos gali būti montuojamos ant kiekvieno stogo. Tiek namo konstrukcija, tiek įvairi aplinkos įtaka ar statybos reikalavimai gali apriboti Jūsų saviraišką. Stogo dengimo technologija taip pat gali kisti, priklausomai nuo įvairiausių sąlygų ar aplinkybių.

Dažniausiai stogo dangos pasirinkimui įtakos turi stogo šlaitas (nuolydis laipsniais), mat tam tikros dangos negali būti montuojamos tik esant tam tikram stogo nuolydžio laipsniui. Dar svarbu žinoti, kad vienur geriau tiks stogo dengimas skarda, kitur labiau pritaikytas bus stogo dengimas šiferiu arba bitumine danga ir taip toliau. Būtinai prisiminkite, kad vienos dangos yra sunkesnės už kitas, todėl ne visų namų konstrukcijos patikimai atlaikys kiekvienos medžiagos svorį.

Dėl šio aspekto visada galite kreiptis į mus. „Stogų linija“ ekspertai greitai įvertins Jūsų namo projektą arba esamas galimybes ir greitai padės pasirinkti pačią geriausią medžiagą, su kuria ir bus atliktas stogo dengimas.

Kiek kainuoja uždengti stogą?

Stogo dengimo kaina dažniausiai skaičiuojama 1-am kvadratiniam metrui. Stogo dengimo 1m2 kaina priklausys nuo dengimui pasirinktos medžiagos kainos, stogo konstrukcijos ir to, ar bus reikalingi įvairūs lietvamzdžiai, kitos papildomos konstrukcijos. Visa reikalingų darbų visuma ir Jūsų pasirinktos stogo dangos kaina, sudarys galutinę stogo uždengimo kainą.

Pasitaiko atvejų, kai klientai renkasi naudoti savo medžiagas. Tokiais atvejais galime sutarti, jog „Stogų linijos“ atliekamas stogų dengimas bus vykdomas naudojant klientų turimas medžiagas. Turintiems savo medžiagas, stogo dengimas savo kaina apims visą darbų sąmatą. Deja, toks būdas ne visada yra naudingiausias vartotojams. Įsigyti stogo dangos medžiagas nesudėtinga, tačiau tai tik menka dalis darbo. Stogo dangos dengimas ir jos sumontavimas ant karkaso – tai darbas, kuriam reikia tam tikrų įgūdžių ir žinių, todėl tam Jums greičiausiai prireiks specialistų ir stogdengių pagalbos.

Laimei, „Stogų linija“ atlieka visus darbus patraukliomis kainomis. Mums padedant, galite ne tik išsirinkti reikalingas medžiagas stogui dengti, bet ir užsidengti Jums patinkantį ar tinkantį stogą.

Kai išsirinksite medžiagas

Išsirinkus medžiagas, prasidės stogo dengimas, truksiantis apie 2 savaites. Savo darbo žinovai skardininkai, stogdengiai, meistrai ir pagalbiniai darbininkai imsis darbų ir Jūsų namai puikuosis turėdami naują, patikimą ir ilgaamžį stogą. „Stogų linijos“ specialistai užtikrina, kad darbas bus atliktas kaip įmanoma greičiau, tačiau neieškant kompromisų saugumo ar kokybės sąskaita.

Kokybė mums svarbiausia, tiek siūlant ar parenkant stogo dangą, tiek atliekant stogo dengimo darbus. Suteikiame 5 metų garantiją stogo dengimo darbams, todėl dirbame atsakingai. Iškilus nesklandumams, susijusiems su stogo danga, problemas išspręsime nedelsdami. Reaguosime į Jūsų prašymus ir pasibaigus garantiniam laikotarpiui.

„Stogų linijos“ atliktų darbų pavyzdžiai.

Jeigu turite klausimų

Jums reikalingas stogas, tačiau galvoje sukasi aibė klausimų? Norite sužinoti tikslesnes kainas? Reikia patarimų renkantis medžiagas ar tinkamiausią stogo dangą? Vadinasi, Jums reikalinga mūsų konsultacija. Skambinkite mums telefono numeriu +370 677 47255 arba rašykite el. pašto adresu rimas@stogulinija.lt ir gamyba@stogulinija.lt. Sutarsime dėl susitikimo laiko, o atvykę, įvertinę esamą situaciją, atsižvelgę į Jūsų norus, galimybes, pastato konstrukcinę dalį, namo vietą (vėjuota, miškinga ar užuovėja), patarsime, kokią stogo dangą ir stogo dengimo būdą pasirinkti. Atlikę matavimus, suskaičiuojame sąmatą ir pateikiame galutinį darbų kainos pasiūlymą.

Sutarę dėl stogo dengimo paslaugų teikimo, pereisime prie stogo dangos ir kitų reikalingų medžiagų pasirinkimo. Prekiaujame stogo danga, difuzine plėvele, tvirtinimo detalėmis ir stogo dengimo priedais, todėl ne tik pasiūlysime kokybiškas ir standartus atitinkančias medžiagas, bet ir išskirtines kainas. Viską pristatysime į statybos vietą. Esant pageidavimui, stogo dengimas bus atliktas naudojant Jūsų turimą stogo dangą.

Kodėl rinktis mus?

  • Mūsų parduotuvėje galite ir įsigyti dangą, ir užsisakyti montavimo paslaugas;
  • „Stogų linijoje“ yra ko gero geriausia stogo dengimo 1 m2 kaina;
  • „Stogų linijoje“ atliekamas stogų dengimas prilydoma bitumine danga, stogo dengimas čerpėmis, skarda, montuojamos lietaus nuvedimo sistemos ir kiti stogams reikalingi priedai;
  • Mūsų naudojama pažangiausia ir preciziškiausia stogų dengimo technologija, leidžia klientams mėgautis ilgaamžiais ir patvariais stogais;
  • Visada nešališkai patariame savo klientams, vertindami jų apsisprendimą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokiu metų laiku geriausia vykdyti stogo projektą?+

Stogo darbus arba dengimą geriausia dengti yra kovo-gruodžio mėnesiais. Patartina vengti sausio-vasario mėnesių, dėl nepalankiausių oro sąlygų stogo dengimui ir aptarnavimui. Tačiau mes stogus galime dengti bet kuriuo metų laiku. Priklausomai nuo sezono, naudojant atitinkamas technologijas, kad darbas būtų atliktas maksimaliai tiksliai ir kokybiškai. Tiesa, įprasti standartai pastaruoju metu yra tik orientacinio pobūdžio, nes Lietuvos klimatas pastaraisiais metais yra pasikeitęs ir daugumą darbų jau galima atlikti visus metus.

Šiuo metu sezoniškumas daro daug mažesnę įtaką stogo darbams nei praėjusiame dešimtmetyje ar dar seniau. Visgi nepaisant šių pokyčių ir daugybės technologinių inovacijų, kurias galime panaudoti darbo metu, geriausia stogo projektą vykdyti jau minėtame intervale tarp kovo ir gruodžio mėnesių.

Kaip montuojant stogą nesugadinti dangos?+

Montuojant stogą, viską tiksliai ir nepriekaištingai atlikti gali tik patirtį, žinias ir tinkamą pasiruošimą bei įrangą turintys specialistai. Jeigu dirba mėgėjai, kyla didelė rizika dėl netikslumų arba broko.

Mes, prieš pradėdami daryti darbus, išsiaiškiname kliento poreikius. Tada sutariame dėl darbų eigos, medžiagų tiekimo ir kitų, šalutinių darbų, kuriuos reikia atlikti ir padaryti. Surinkus visą informaciją, profesionalų komanda atidžiai suplanuoja darbus ir jiems kokybiškai atlikti reikalingas technologijas. Stogo montavimo darbą UAB „Stogų linija“ atlieka ilgametę patirtį turintys darbuotojai, kurie periodiškai dalyvauja įvairiuose mokymuose ir seminaruose. Atliktų darbų kokybę tikrina atestuoti įmonės kontrolieriai, kurie užtikrina, jog nebūtų spragų, broko bei kitų klaidų.

Ar galiu susimontuoti stogo dangą pats?+

Teoriškai, taip. Tai yra įmanoma, jeigu žmogus turi patirties ir reikiamą įrangą, tačiau vis tiek to daryti nepatariame, nes rezultatas vienareikšmiškai geresnis, jeigu darbą atlieka profesionalų komanda, o ne vienas žmogus. Visgi, jeigu yra didelis noras susimontuoti stogo dangą patiems – UAB „Stogų linija“ padės ir patars!
Tokiais atvejais mūsų specialistai noriai pakonsultuos tiek telefonu, tiek atvykę į objekto ir darbų vietą. Suteikiame visą reikiamą informaciją ir montavimo instrukcijas suinteresuotiems klientams.

Jau yra dangų, kurių montavimas panašus į Lego kaladėlių dėliojimą. Mes galime papasakoti apie visas technologijas, kurios bus labai paprastos ir aiškiai suprantamos net nepatyrusiam žmogui. Mes labai kantriai patarsime ir paaiškinsime klientui ką ir kaip daryti. Mūsų konsultacijos labai svarbios apsisprendžiant ar verta pačiam dengti stogą, kadangi net ir samdant specialistus, reikia atsakingai įvertinti jų žinias ir kompetenciją.

Kokios klaidos dažniausiai pasitaiko montuojant stogo dangą?+

Pati didžiausia klaida yra daroma dar prieš montuojant stogo dangą. Tai yra – nepasikonsultuoti su ilgametę patirtį turinčiais specialistais. Jie šią sritį išmano labai išsamiai ir dėl to gali patarti, kaip ką daryti, kad sutaupytumėte ir greičiau mėgautumėtės nauja stogo danga.

Stogui reikalinga ventiliacija, todėl montavimo metu reikia ją išmatuoti. Prieš montuojant stogą, reikėtų apgalvoti ir apsitarti su užsakovu dėl stogo kraštų apsaugos ir estetinio vaizdo.

Taip pat dažnai pasitaikanti klaida – nesilaikoma montavimo technologijų instrukcijų, kurios būna nurodytos montavimo instrukcijose.

Dar gali būti pradedama montuoti ne iš tos pusės, kuri yra nurodyta.
Jeigu samdote nekompetentingus specialistus, gali būti nesilaikoma darbo kultūros. Montavimo metu neatsargiai vaikštoma ant montuojamos stogo dangos. Dirbama netinkamomis oro sąlygomis. Naudojamos netinkamos darbo priemonės ir panašiai.

Kam reikalingi stogų saugos elementai?+

Stogų saugos elementai yra reikalingi tam, kad būtų užtikrinamas stogo ilgaamžiškumas ir kokybiškas funkcionalumas. Jeigu nėra saugos elementų, stogas gali būti žymiai mažiau praktiškas ir daug greičiau dėvėtis arba būti pažeistas dėl nepalankių aplinkos faktorių.

Tačiau stogų saugos elementai tarnauja ne tik pačiam stogui, bet ir visam namui. Turime sniego užtvaras, kurios yra stogo saugos elementas. Jos apsaugo namo apačioje esančias konstrukcijas, tokias kaip tvorelės ar tuos pačius medelius, kurie auga apačioje, žmones, gyvūnus ir turtą.

Žaibolaidžiai yra dar viena namo stogo saugos dalis, kuri, kaip išduoda pats pavadinimas, neleidžia elektros išlydžiui pažeisti namo.
Dar vienas stogų saugos elemento tipas – paukščių užtvaros. Jos neleidžia paukščiams sukti lizdų po stogu arba gadinti izoliacinę stogo dangą.

Dar turime kamino ir kraigo tarpines, lietaus sistemą, tvoreles, kopetėles ir kita.

Ar atliekate stogo darbus žiemą?+

Kaip jau minėjome, patartina stogo darbus atlikti tarp kovo ir gruodžio mėnesio, išvengiant šaltojo metų laiko – žiemos. Tačiau, jeigu nutinka taip, kad darbai turi būti atlikti būtent tuo metu, UAB „Stogų linija“ tikrai turi žinias, patirtį ir reikiamą įrangą tam, kad stogo darbus atliktų ir žiemą. Be abejonės, pastaraisiais metais galime džiaugtis šiltesnėmis žiemomis, todėl ir darbus patyrę profesionalai sėkmingai įgyvendins be jokių trikdžių.

Pirma – pasikonsultuosime su jumis dėl darbų atlikimo. Tada, kai bus sutarta dėl sąlygų, galėsime imtis darbo ir per numatytą laiką atliksime stogo dengimo darbus. Jeigu norite apie darbus žiemą sužinoti dar plačiau – drąsiai kreipkitės interneto puslapyje nurodytais kontaktais.

Kaip padaryti stogo pakalimus?+

Beveik visada užsakovai renkasi stogo pakalimus daryti iš medinių arba plastikinių dailylenčių. Yra ir išimčių. Kuomet stogo danga yra nereikli ventiliacijai ir vėdinimui, užsandarinantys pakalimai gali būti padaryti iš profiliuotos skardos. Pastarieji tarnauja ilgiau ir daug ilgiau išlaiko gražią, estetišką išvaizdą.

Stogo pakalimai pritaikomi pagal stogo dangos tipą ir matmenis. Plastikinių dailylenčių, stogo pakalimui gamyboje padaromos skylutės. Medinių dailylenčių gamyboje jos daromos su poros milimetrų tarpu. Abu šie sprendimai daromi su intencija pagerinti ventiliaciją.

UAB „Stogų linija“ kokybiškai ir už gerą kainą gali pagaminti profiliuotos skardos stogo pakalimus jūsų namo ar objekto stogui. Taip galėsite išbaigti stogo konstrukciją ir sėkmingai eksploatuoti namą ar pastatą.

Jeigu norite užsisakyti pakalimus – galite drąsiai kreiptis į mus, interneto puslapyje nurodytais kontaktais.

Koks turi būti stogo pakalimas?+

Stogo pakalimas gali būti labai įvairus ir daugiausiai priklauso nuo kliento norų ir poreikių. Kai kada daromas ir stogas be pakalimo, o lietaus sistema slepiama viduje. Šis sprendimas daug kam patinka, nes dabar madingi būtent namai su stogais be pakalimo. Tačiau toks sprendimas turi ir šiokių tokių minusų, nes nėra toks praktiškas ir patogus, kaip stogas su pakalimu, ypač tuomet, kada keičiasi oro sąlygos, tirpsta sniegas, krinta lapai ir panašiai.

Tačiau čia jau mūsų profesionalūs specialistai galės prisitaikyti prie jūsų poreikių ir norų bei pagaminti atitinkamo dydžio pakalimą. Pateiksime savo rekomendacijas ir jūs galėsite priimti sprendimą, turėdami visą reikalingą informaciją.

Kokio tipo stogas yra pigiausias?+

Yra sunku nustatyti patį pigiausią sprendimą visoje rinkoje. Tačiau įprastai mažiausiai kainuoja skardiniai stogai, o, jeigu tiksliau – plieninė skarda. Visgi reikėtų išskirti tokį dalyką, kad ieškant pigiausio įmanomo varianto, galima sau padaryti meškos paslaugą ir įsigyti netinkamą produktą. Sutaupyti yra gerai, tačiau taupyti kokybės ir saugumo sąskaita – neverta.

Kaip ten bebūtų, kreipęsi į UAB „Stogų linija“ visada gausite pasiūlymą stogo dangai, skardai stogui ir kitoms prekėms už atitinkamą, patrauklią kainą. Mes nuolat atnaujiname prekių asortimentą ir turime įvairių, rinkoje vertinamų gamintojų produkcijos, todėl visada siekiame konkurencingų kainų, kad klientai būtų patenkinti.

Jeigu norite gauti pasiūlymą – net nedvejokite ir kreipkitės į mus interneto puslapyje nurodytais kontaktais!

Turite klausimų ar norite pasitarti? Parašykite mums!


Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau