Stogo remontas

Stogas – neabejotinai yra svarbiausias kiekvieno pastato elementas, turintis didžiulę įtaką viduje esančiam mikroklimatui ir gyvenimo sąlygoms. Jis privalo būti hermetiškas, užtikrinti temperatūros ir drėgmės izoliaciją, neleidžiant išoriniams veiksniams, tokiems kaip: krituliai, vėjas, saulės spinduliai, kurie gali trukdyti gyventojams vykdyti kasdienius darbus ir mėgautis geromis gyvenimo sąlygomis. Dėl šios priežasties, bet koks šios namo dalies gedimas privalo būti tvarkomas kuo greičiau, nes bet koks delsimas gali ne tik privesti prie daug rimtesnių pasekmių, bet ir paversti patalpas netinkamomis gyventi.

Stogo remontas gali būti atliekamas ne tik esant būtinybei, bet ir profilaktiškai. Visais atvejais, stogo remonto darbus rekomenduojama patikėti specialistams, kurie ne tik išmano stogo dangų specifikas, bet ir turi reikiamus įrankius bei technologijas, kad viskas būtų atlikta laikantis visų saugumo ir kokybės reikalavimų. Stogo remonto darbai gali būti:

  • Pratekėjimų nustatymas ir pašalinimas.
  • Susidėvėjusių dangos elementų keitimas.
  • Stogo hermetizavimas.
  • Šilumą izoliuojančių savybių gerinimas.
  • Nešančių konstrukcijų keitimas.

Stogo remonto kainos priklauso nuo daugybės veiksnių, tokių kaip atliekamų darbų apimtis, dangos tipas, stogo forma ir plotas ir projekto vieta (stogo remontas Kaune nėra lygus užsakymui, kai iki objekto tenka nuvažiuoti nemažą kelią). Realius kaštus galima įvertinti tik atlikus detalią apžiūrą ir sudarant tikslią sąmatą. Suprantama, kad smulkaus stogo remonto kaina, kai tenka pakeisti vieną ar kelis dangos elementus, bus gerokai mažesnė nei tokio, kurio metu tenka keisti kone visą stogą, kai jau yra atliekama stogo rekonstrukcija.

Dirbame su įvairiomis stogo dangų medžiagomis, tad turime patirties, atliekant pačius įvairiausius remontus.

Bituminio stogo remontas

Situacijos, kai yra reikalingas bituminio stogo remontas dažniausia yra susijusios su atskirų elementų pažeidimu, dėl ko gali sumažėti visos konstrukcijos hermetiškumas. Tokiais atvejais dažniausia viską pavyksta sutvarkyti ganėtinai greitai, sutepus probleminę zoną hermetiku. Keisti elementus rekomenduojama tik esant mechaniniams jų pažeidimams. Bituminės stogo dangos remontas yra vienas iš paprastesnių ir pigesnių variantų.

Skardinio stogo remontas

Skarda yra labai populiari medžiaga stogų dengimui, tad nenuostabu, kad daugėja atvejų, kai tenka kreiptis dėl vienokių ar kitokių gedimų ir pažeidimų. Dažniausiai skardinio stogo remontas atliekamas tam, kad užkirsti kelią korozijai. Deja, bet metalas, esantis šio tipo dangos elementų sudėtyje gali pradėti rūdyti, jei nebus imtasi reikiamų veiksmų. Įprastai, nuo elementų yra pašalinami seni dažai, jie yra gruntuojami, hermetiku užpildomi smulkūs defektai, o esant rimtesniems pažeidimams – keičiami atskiri elementai.

Šiferinio stogo remontas

Smulkus šiferinio stogo remontas yra gana dažnas dalykas. Taip yra dėl pačios medžiagos ir jos montavimo ypatumų. Įprastai tai yra susiję su tuo, jog šiek tiek atlaisvėja vinys, laikančios lakštus. Neretai bandymai savarankiškai sutvarkyti tokias problemas tampa rimtesnių bėdų priežastimi, dėl kurių tenka keisti atskirus šiferio lapus. Rimtesnio šiferio stogo remonto gali prireikt tuomet, kai danga yra netinkamai sudėta ir vos po vieno sezono pradeda praleisti drėgmę.

Plokščio stogo remontas

Plokšti stogai individualiuose namuose yra retenybė, tačiau to negalima pasakyti apie daugiabučius. Plokščio stogo remontas iš esmės skiriasi nuo šlaitinių, tad ir darbų atlikimui čia yra reikalingi visai kitokios medžiagos ir priemonės. Įprastos priežastys dėl kurių yra būtinas daugiabučio stogo remontas yra pratekėjimų atsiradimas dėl pasibaigusio dangos eksploatacinio laikotarpio, prieš tai atliekamų darbų broko, ekstremalių išorinių veiksnių poveikio (ypač šaltos žiemos, karštos vasaros, didelis kritulių kiekis ir kitos priežastys). Daugiabučio stogo remonto kaina susideda iš daugybės elementų, tarp kurių žinoma stogo plotas, jo būklė, užsakovo pageidavimai ir kiti svarbūs kriterijai. Deja, bet į klausimą kiek kainuoja daugiabučio stogo remontas nepavyks atsakyti nei vienam specialistui, kol nebus atliktas detalus stogo būklės įvertinimas.

Garažo stogo remontas

Garažo stogo remontas gali būti ne ką mažiau svarbus nei namo stogo dangos tvarkymas, nes ir šioje patalpoje žmonės yra linkę laikyti nemažai svarbių ir reikalingų daiktų, kuriems drėgmė ir pelėsis gali pridaryti labai daug žalos. Greitai ir kokybiškai sutvarkysime tokio tipo gedimus ir užtikrinsime, kad artimiausiu metu tokio pobūdžio problemos nepasikartotų.

Turite klausimų ar norite pasitarti? Parašykite mums!


Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau