Skardos lankstymas

Skardos lankstymas

Skardos lankstymas

Mūsų skardos lankstymo ceche Kaune, Draugystės g. 13, jau daugiau nei 10 metų vykdomi skardos lankstymo darbai Kauno, kitų miestų ir rajonų gyventojams. Dirbame kokybiškai, tiksliai, siūlome skardos lankstinių konfigūracijų įvairovę, laikomės nustatytų pagaminimo terminų ir visuomet prisitaikome prie jūsų norų.

Turime ilgametę skardos lankstymo patirtį, todėl pasiūlysime geriausius gamybos sprendimus. O didžiulis skardos asortimentas mūsų sandėliuose – tai galimybė parinkti tinkamiausią medžiagą ir nedelsiant pradėti darbus (pavyzdžiui, nedidelius užsakymus įvykdysime per 1-2 val.)

Skardos lankstymas

Skardos lankstymas

 

Standartiniai ir nestandartiniai skardos lankstiniai mūsų ceche gaminami iš jūsų arba mūsų skardos. Pagaminsime skardos lankstinius, kurių skardos storis iki 1,25 mm, ilgis iki 3 metrų, o plotis iki 1,25 metrų. Galime pasiūlyti lygios skardos padengimą poliesteriu, MAT, PURAL MAT, PUREX, PMG ir spalvų pasirinkimą pagal RAL arba RR paletes.

„Stogų linija“ gamybai naudoja skardos lankstymo ir karpymo stakles, tačiau kai kurias atvejais rankiniu būdu atlikti skardos lankstiniai, kaip antai, kamino kepurės, išsiskiria tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

 

Skardos lankstymas

Skardos lankstymas

„Stogų linija“ siūlo:

 

Skardos lankstymas

Skardos lankstymas

Kreipkitės, pakonsultuosime, o atlikę matavimus, suteiksime vertingų patarimų. Kiekvienas jūsų užsakymas išskirtinis, todėl mums svarbu išgirsti jūsų norus ir kuo tiksliau juos įgyvendinti.

Esame tikri, kad jūs džiaugsitės kokybiškai atliktais gaminiais. Savo skardos lankstiniams suteiksime 5 metų garantiją. Garantija skardos medžiagoms teikia gamintojas (nuo 10 iki 50 metų).

Plačiau http://stogulinija.lt/produktai/skardos-lankstiniai/

Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau