Skardos lankstymas

Lankstymo cechas

Skardos lankstymo cechas

Kas yra skardos lankstymas?

Skardos lankstymas yra techninio tikslumo, patirties ir tinkamos įrangos reikalaujantis procesas. Skardos lankstymo darbai ne tik leidžia atlikti įvairius stogo dengimo, tvoroms ir aplinkos tvarkymui reikalingus gaminius, tačiau ir padeda pasiekti pageidaujamą estetinį rezultatą. Tinkamose rankose skarda yra ne ką mažiau universali už molį, plastiliną ar kitas lengvai formuojamas medžiagas, tačiau tvirtumu ir ilgaamžiškumu jas lenkia daugybę kartų.

Metalo skardos lankstymas leis pasigaminti reikiamus kampus, latakus, paruošti ištisas lietaus nuvedimo sistemas, suteikti ne tik namui, bet ir visai teritorijai daugiau grožio. Žinome, jog klientų poreikiai visada yra skirtingi ir toli gražu ne visada pavyksta įsigyti tokių skardos lankstinių, kokių reikia. Dėl šios priežasties pats patogiausias ir efektyviausias sprendimas yra kreiptis į „Stogų liniją“, kur atliekamas skardos lankstymas gera kaina.

Skardos lankstymas

Skardos lankstymas

Kur mus rasti?

Mūsų skardos lankstymo ceche Kaune, Draugystės g. 13, jau daugiau nei 10 metų vykdomi skardos lankstymo darbai Kauno, kitų miestų ir rajonų gyventojams. Dirbame kokybiškai, tiksliai, siūlome skardos lankstinių konfigūracijų įvairovę, laikomės nustatytų pagaminimo terminų ir visuomet prisitaikome prie Jūsų norų.

Kokybiškas, efektyvus ir greitas skardos lankstymas, vieta – Kaunas. Nors ir esame įsikūrę laikinojoje sostinėje, tai nė kiek netrukdo aptarnauti šimtus klientų iš centrinės, vakarinės, rytinės, šiaurinės ir pietinės Lietuvos dalies. Turime ilgametę patirtį ir gerą reputaciją, todėl klientai nė kiek nedvejoja rinktis mus, kai jiems reikalingas skardos lankstymas.

Skardos lankstymas

Skardos lankstiniai

Kodėl rinktis mus – „Stogų liniją“?

Turime ilgametę skardos lankstymo patirtį, todėl pasiūlysime geriausius gamybos sprendimus. Didžiulis skardos asortimentas mūsų sandėliuose – tai galimybė parinkti tinkamiausią medžiagą ir nedelsiant pradėti darbus (pavyzdžiui, nedidelius užsakymus įvykdysime per 1-2 val.).

„Stogų linija“ užtikrina, kad visos skardos lankstymo paslaugos bus nebrangios, atliktos išskirtinai kokybiškai ir nepriekaištingai. Preciziška technika ir patyrę specialistai leidžia užtikrinti tai, kad mūsų atliekamas skardos lankstymas patrauklia kaina, nepaaukojant kokybės ar kitų ne mažiau svarbių kriterijų.

Kaip atliekami skardos lankstymo darbai?

Standartiniai ir nestandartiniai skardos lankstiniai mūsų ceche gaminami iš Jūsų arba mūsų lygios skardos. Pagaminsime skardos lankstinius, kurių skardos storis yra iki 1,25 mm, ilgis iki 3 metrų, o plotis iki 1,25 metrų. Galime pasiūlyti lygios skardos padengimą poliesteriu, MAT, PURAL MAT, PUREX, PMG ir spalvų pasirinkimą pagal RAL arba RR paletes. Galite neabejoti, jog greitai ir už patrauklią kainą atliekamas skardos lankstymas atitiks visus aukščiausius kokybės kriterijus.

„Stogų linija“ gamybai naudoja modernias ir itin preciziškas skardos lankstymo ir karpymo stakles. Kaip bebūtų, kai kurias atvejais rankiniu būdu atlikti skardos lankstiniai, kaip antai, kamino kepurės, išsiskiria tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Nuo klientų poreikių, darbo specifikos, reikalingų formų ir kitų aspektų priklauso ar darbas bus atliekamas su staklėmis, ar rankiniu būdu. Būdami savo srities specialistais galėsime priimti tinkamiausią sprendimą pagal Jums reikalingų lankstinių pobūdį. „Stogų linija“ – čia skardos lankstymas atliekamas greit ir už prieinamą kainą. Mūsų teikiamos paslaugos – skardos lankstymas, vieta – Kaunas, kokybė – aukščiausia, kainos – prieinamos, o kitos sąlygos – patrauklios pirkėjui!

Skardos lankstymas

Skardos lankstymas

„Stogų linija“ siūlo:

 

„Stogų linija“ – kokybės garantas!

Esame tikri, kad Jūs džiaugsitės kokybiškai atliktais gaminiais. Savo skardos lankstiniams suteiksime 5 metų garantiją. Garantija skardos medžiagoms teikia gamintojas (nuo 10 iki 50 metų). Nusprendę skardos lankstymą užsisakyti pas mus arba pasirinkę skardos gaminius iš „Stogų linijos“, galėsite būti ramūs dėl savo įsigytos produkcijos ilgaamžiškumo ir naudingumo.

Skardos lankstymas

Skardos lankstiniai

Jeigu kyla klausimų, norite nešališkos konsultacijos arba siekiate rasti Jums tinkamiausią skardos lankstymo, stogo dangos, projektavimo sprendimą – drąsiai kreipkitės internetiniame puslapyje nurodytais kontaktais. Tai galite padaryti telefonu – +370 677 472 55, registruodamiesi konsultacijai, užpildę formą arba nurodytais elektroniniais pašto adresais: gamyba@stogulinija.lt ir rimas@stogulinija.lt. Maloniai visų klientų laukiame ir prekybos vietoje Kaune, adresu Pramonės pr. 14, prekybos miestelyje Urmas. Ieškokite geltonosios galerijos, 2 sandėlio ir 10 skyriaus.

Plačiau http://stogulinija.lt/produktai/skardos-lankstiniai/

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra skardos lankstymo kaina?+

Galutinė skardos lankstymo darbų kaina priklauso nuo:

 • skardos rūšies,
 • skardos paviršiaus spalvos, padengimo ir storio;
 • darbų sudėtingumo;
 • lenkimų skaičiaus, esančio ant ruošinio;
 • termino, kaip greitai klientui reikia, kad užduotis būtų atlikta;
 • sezoniškumo;
 • pristatymo sąlygų – ar reikia pristatyti, ar klientas atsiims pats;
 • apmokėjimo terminų ir sąlygų;
 • medžiagos kilmės – gali būti naudojama užsakovo pateikta arba mūsų medžiaga;
 • medžiagos matavimų – matuoti galime mes arba užsakovas;
 • vykstančių akcijų (tokiu atveju lankstoma nemokamai).

Skardos lankstymas nėra tokia paprasta užduotis, kad viską būtų galima įvertinti nežinant pačio užsakymo ypatumų. Kaina proporcingai didėja, kuo užduotis yra sudėtingesnė ir kuo greičiau ją reikia atlikti. Taip pat skardos lankstymo darbų kaina gali mažėti, jeigu užduotis yra nesudėtinga, o užsakovas neturi labai griežtų terminų. Tačiau mes suprantame, kad kiekvienas užsakovas turi individualių poreikių, prie kurių mes turime prisitaikyti. Tą nesunkiai padarysime.

Tada, tiksliai žinodami visas technines detales apie užduotį „Stogų linija“ galės pateikti geriausią kainos pasiūlymą skardos lankstymo darbams atlikti.

Kur galima pažiūrėti jau atliktus skardos lankstymo darbus?+

Jeigu jūs norite pamatyti UAB „Stogų linija“ jau atliktus skardos lankstymo darbus ir pamatyti sėkmingai padarytų skardos lankstinių galeriją, galite tai padaryti mūsų internetiniame puslapyje. Be jokios abejonės tai taip pat galima padaryti ir mūsų prekybos vietoje, kurią rasite Kaune, adresu Pramonės pr.16, Prekybos miestelyje „URMAS“, Geltonojoje galerijoje, 2 sandėlyje, 10 skyriuje.

Jeigu labai norite pamatyti ir visą gamybos procesą, galime susitarti ir dėl vizito pačiame lankstymo ceche. Dėl to reikėtų tartis individualiai. Patį „Stogų linijos“ gamybos cechą rasite netoliese prekybos vietos, taip pat Kaune, adresu Draugystės g. 13, visai šalia greito maisto restorano „McDonalds“.

Jau atliktų skardos lankstymo darbų apžiūra yra labai naudinga užsakovui. Ji leidžia geriau įvertinti tiekėjo siūlomą paslaugą, pamatyti gamybinius pajėgumus bei tiksliai pamatyti ar užsakovo siekiamam projektui įgyvendinti turimi visi techniniai resursai bei žinios. UAB „Stogų linija“ tikrai siūlo daug galimybių potencialiems užsakovams iš arčiau susipažinti su mūsų atliktais darbais ir viską pamatyti savo akimis.

Kas gali atlikti skardos lankstymo darbus?+

Būtų labai drąsu sakyti, kad skardos lankstymo darbus gali atlikti bet kas. Iš esmės, taip, skardą sulankstyti ar palankstyti gali labai daug kas, tačiau yra skirtumas tarp to, kas atlikta „bet kaip“ ir to, kas padaryta kokybiškai, nepriekaištingai.

Kokybiškai ir nepriekaištingai skardą lankstyti gali tik didelę patirtį sukaupę specialistai, turintys patirtį, žinias bei kompetenciją šioje srityje. UAB „Stogų linija“ turime daugiau nei 20 metų patirtį skardos lankstymo srityje, todėl žinome, kaip atlikti darbus kokybiškai ir sutaupyti kliento resursus bei laiką.

Didelį dėmesį savo darbe skiriame įrangos priežiūrai bei atnaujinimui. Technologijos nuolatos juda į priekį ir tik turėdami gerą, modernią įrangą galime atitikti šiuolaikinius, šiuolaikiškus klientų poreikius. Kadangi turime žinias bei įrangą, visą dėmesį galime sutelkti į preciziškai bei profesionaliai atliekamą darbą. Siekiame geriausios kokybės be jokių kompromisų ir siūlome stebėtinai žemą kainą savo klientams. Minimizuojame jūsų išlaidas, tiek laiko, tiek finansine prasme ir maksimaliai pasitelkiame savo patirtį, kad pateisintume lūkesčius!

Kaip žinoti ar skardos lankstymo darbai atlikti kokybiškai?+

Natūralu, kad kiekvienas užsakovas nori žinoti ir būti užtikrintas, kad jo užsakymas buvo atliktas kokybiškai. Nors kokybės įvertinimą galima atlikti skirtingais būdais, mes patariame pradėti nuo vizualaus patikrinimo. Paprasčiausia vizuali apžiūra gali leisti aptikti subraižymus, pažeidimus ir kitus ruošinio akcentus. Nuodugniai apžiūrėtas gaminys turėtų būti atitinkamos spalvos, be įbrėžimų, pažeidimų ir tolygiai sulenktas ir/ar perlenktas.

Tuomet galima pereiti prie matmenų tikrinimo. Iš esmės apgauti klientą šioje srityje yra labai sunku, nes jam paprasčiausiai užtenka pamatuoti. Tikrindami ruošinius daugiausiai dėmesio skirkite skardos storį, nes būtent šioje nišoje nesąžiningi skardos lankstymo paslaugų tiekėjai renkasi pataupyti jūsų sąskaita.

Mes turime per du dešimtmečius patirties atliekant panašias užduotis. Esame sėkmingai įgyvendinę daugybę projektų įvairiausiems klientams, todėl žinome, kaip lankstyti tiksliai, kokybiškai ir niekada nesiryšime apgauti kliento arba taupyti jo sąskaita. Taip pat galite pasižiūrėti į mūsų atliktus darbus interneto puslapyje arba užsukti į prekybos vietą arba gamybos cechą, kad visiškai pilnai įsitikintumėte, jog UAB „Stogų linija“ atliekami skardos lankstymo darbai yra kokybiški bei profesionalūs.

Kur atliekamas skardos lankstymas?+

Skardos lankstymo darbai atliekami UAB „Stogų linija“ gamybiniame ceche, Kaune. Jį galima rasti adresu Draugystės g.13, Kaune, netoliese greito maisto restorano McDonalds bei priešais prekybos centrą „Senukai“.

Mes skardos lankstymo darbus atliekame įmonės viduje ir neperduodame darbų išorės specialistams. Taip išvengiame nesusikalbėjimo tarp užsakovų ir gamintojų, nesukuriame papildomų kliūčių, dėl kurių prailgsta lankstymo darbai. Gamybos ceche turime tikslią, modernią įrangą, kuri leidžia įgyvendinti techniškai sudėtingus darbus arba pagaminti ruošinius, kurie yra išskirtinių matmenų arba netradicinių formų. Galime pagaminti pačias įvairiausias detales, komponentus ar gaminius, kuriuos užsakovai sėkmingai panaudos statybų, remonto ar kitų darbų eigoje. Visada įsiklausome į kliento poreikius ir lankstymo darbus atliekame prisitaikydami prie jų.

Mūsų gamybiniame ceche dirba didelę patirtį sukaupę specialistai, kurie yra sėkmingai atlikę ne vieną skardos lankstymo užduotį ir bei patenkinę ar net pranokę įvairiausių klientų lūkesčius. Jeigu norite pateikti užsakymą, kad būtų atlikti skardos lankstymo darbai, galite tai padaryti kreipdamiesi į mus interneto svetainėje nurodytais kontaktais arba atvykę į prekybos vietą Urmo miestelyje, Geltonojoje galerijoje, 2 salėje.

Kokie yra skardos lankstymo paslaugos privalumai?+

Skardos lankstymo paslauga yra itin naudinga daugelyje sričių. Pasinaudojus skardos lankstymu galima padidinti stogo arba kitų elementų sandarumą (užsandarinti), paruošti geresnį lietvamzdžių nuvedimą, kad nutekėtų lietaus vanduo. Skardos lankstiniai taip pat naudojami kaip apsauga nuo žvarbių oro sąlygų, tokių kaip vėjas, lietus, sniegas, kruša ir panašiai. Neretai skardos lankstymo paslauga yra pasirenkama dėl estetinių poreikių. Su lankstiniais siekiama suteikti pastatui ar jo fasadui patrauklesnę išvaizdą. Kadangi galima pasirinkti skardos spalvą, formą bei medžiagas, paslauga taip pat yra universali. Taigi, paslauga leidžia pagerinti funkcionalumą arba estetiškumą – yra universali.

Labai dažnai skardos lankstymas naudojamas stogo elementų tobulinimui arba gamybai. Kadangi stogas turi daug neišbaigtų kraštų ir nesutvarkytų kampų (dažniausiai), tai statytojai bei namų savininkai renkasi skardos lankstymą tam, kad stogo kraštai būtų uždengti skarda ir atrodytų išbaigti.

Neretai skardos lankstymo universalumą įvertina ir tie užsakovai, kurie nori renovuoti stogą. Skardos lankstiniai leidžia grąžinti pradinę, naują ir patrauklią išvaizdą bet kuriam stogui. Tai gali būti puikus sprendimas tuo atveju, kada norisi užbaigti seniau ne iki galo padarytą darbą arba taisant nekokybiškai įgyvendintą sprendimą.

Kiek laiko užtrunka skardos lankstymo darbai?+

Skardos lankstymo darbų trukmė gali būti labai įvairi. Ji tiesiogiai priklauso nuo daugybės faktorių, tarp kurių yra: darbo sudėtingumas, skardos rūšis, storis, sezoniškumas, dydis, terminai ir daugybė kitų. Labiausiai skardos lankstymo darbų trukmei įtaką daro užsakymo dydis ir reikalingų gaminių unikalumas (sudėtingumas). Kuo didesnis užsakymas ir kuo sudėtingesnių detalių reikia, tuo ilgiau truks lankstymo darbai.

Taip pat nemažą įtaką daro ir sezoniškumas.

Tačiau, nepaisant visų faktorių, kurie daro įtaką, UAB „Stogų linija“ turi didžiulę patirtį atliekant lankstymo darbus ir dėl to gali pasiūlyti lanksčius terminus bei prisitaikyti prie kliento poreikių. Kaip labai apytikslį orientacinį įvertinimą galime pateikti rėžius tarp kelių valandų ir poros savaičių. Tai yra trumpiausiai ir ilgiausiai atliekamų lankstymo darbų terminai.

Išskirtiniais atvejais, kuomet klientui darbų reikia labai greitai, turime galimybę juos pagaminti ir tol, kol klientas laukia. Kadangi UAB „Stogų linija“ dirba patyrę specialistai ir naudojama moderni bei pažangi įranga, galime pagaminti pačius įvairiausius ruošinius per ganėtinai trumpą laiką. Kreipkitės į mus ir galėsime tiksliau atsakyti, kiek laiko užtruks jūsų gaminio lankstymas!

Kokios priemonės naudojamos skardos lankstymui?+

Skardos lankstymui UAB „Stogų linija“ naudoja šiuolaikinę, modernią ir naujausius standartus atitinkančią kompiuterizuotą techniką. Pati technika naudojama tiek Lietuvoje, tiek likusioje Europoje, kur ją renkasi patys garsiausi ir patikimiausi skardos lankstytojai.

Tiesa, pati įranga savaime nieko nereiškia. Ji gali padėti gerus darbus atlikti tik tuomet, kai atsiduria gerose rankose. Būtent taip yra ir UAB „Stogų linija“ atveju. Mūsų komandoje dirba patyrę ir įranga naudotis apmokyti specialistai, kurie gali pasinaudoti visomis funkcijomis ir išspausti geriausią ir tiksliausią įmanomą darbo rezultatą. Kad ir kokį sudėtingą projektą ar ruošinį reikia pagaminti – tikėtina, kad mes tai padarysime. Užsakovui įdomu ir naudinga žinoti ir tai, kad darbą galime atlikti kokybiškai ir nedarydami jokių kompromisų su kokybe.

Reikalui esant priemones naudojame pilnu pajėgumu ir darbą atliekame greitai, tačiau prioritetu taip pat išlieka maksimali kokybė ir gera kaina. Jeigu norite visą darbo procesą pamatyti iš dar arčiau, užsukite į mūsų gamybos cechą Kaune.

Tik dėka gerai savo darbą išmanančių specialistų ir modernios įrangos galime džiaugtis žinodami, kad kuo geriau išpildysime klientų lūkesčius.

Ar skardos lankstymas yra atliekamas kokybiškai?+

UAB „Stogų linija“ skardos lankstymo kokybei skiriame ypatingą dėmesį. Siekiant tiksliai laikytis užsakovo pageidavimų, naudojame didelio tikslumo automatines lankstymo stakles. Lankstymo ceche dirba didelę darbo patirtį turintys operatoriai, kurie sugeba patenkinti ypatingus kliento poreikius. Taip pat skiriamas labai didelis dėmesys priimant užsakymus iš klientų, konsultuojant klientą, kas jam geriausiai tiktų konkrečiu atveju. Niekada darbo neatliekame atsainiai ir nedarome kompromisų kokybės sąskaita.

Tokiu būdu, nuodugniai viską išsiaiškinus, užsakovui garantuojame geriausiai tinkantį sprendimą jo poreikiams patenkinti.
Gavus tikslius nurodymus dėl užsakymo, galime imtis darbo. Jo atlikimo trukmė bus iš anksto numatyta. UAB „Stogų linija“ gerbia klientų laiką ir dėl to visus ruošinius pristatome pagal jūsų pageidaujamus terminus arba greičiausiu, įmanomu laiku.

Turime daug patirties gaminant lankstinius iki 1,25 mm storio, iki 3m ilgio ir iki 1,25m pločio. Padengiame lygią skardą poliesteriu (jeigu yra poreikis). Tiesa, reikia paminėti ir tai, kad kai kuriais atvejais tenka naudoti rankinius darbo metodus, kad būtų pagamintas tvirtesnis ir ilgaamžiškesnis gaminys. Rezultatas – toks pats – kokybiški ir aukščiausius lūkesčius atitinkantys gaminiai.

Turite klausimų ar norite pasitarti? Parašykite mums!


Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau