Skardos lankstymas

Lankstymo cechas

Skardos lankstymo cechas

Kas yra skardos lankstymas?

Skardos lankstymas yra techninio tikslumo, patirties ir tinkamos įrangos reikalaujantis procesas. Skardos lankstymo darbai ne tik leidžia atlikti įvairius stogo dengimo, tvoroms ir aplinkos tvarkymui reikalingus gaminius, tačiau ir padeda pasiekti pageidaujamą estetinį rezultatą. Tinkamose rankose skarda yra ne ką mažiau universali už molį, plastiliną ar kitas lengvai formuojamas medžiagas, tačiau tvirtumu ir ilgaamžiškumu jas lenkia daugybę kartų.

Metalo skardos lankstymas leis pasigaminti reikiamus kampus, latakus, paruošti ištisas lietaus nuvedimo sistemas, suteikti ne tik namui, bet ir visai teritorijai daugiau grožio. Žinome, jog klientų poreikiai visada yra skirtingi ir toli gražu ne visada pavyksta įsigyti tokių skardos lankstinių, kokių reikia. Dėl šios priežasties pats patogiausias ir efektyviausias sprendimas yra kreiptis į „Stogų liniją“, kur atliekamas skardos lankstymas gera kaina.

Skardos lankstymas

Skardos lankstymas

Kur mus rasti?

Mūsų skardos lankstymo ceche Kaune, Draugystės g. 13, jau daugiau nei 10 metų vykdomi skardos lankstymo darbai Kauno, kitų miestų ir rajonų gyventojams. Dirbame kokybiškai, tiksliai, siūlome skardos lankstinių konfigūracijų įvairovę, laikomės nustatytų pagaminimo terminų ir visuomet prisitaikome prie Jūsų norų.

Kokybiškas, efektyvus ir greitas skardos lankstymas, vieta – Kaunas. Nors ir esame įsikūrę laikinojoje sostinėje, tai nė kiek netrukdo aptarnauti šimtus klientų iš centrinės, vakarinės, rytinės, šiaurinės ir pietinės Lietuvos dalies. Turime ilgametę patirtį ir gerą reputaciją, todėl klientai nė kiek nedvejoja rinktis mus, kai jiems reikalingas skardos lankstymas.

Skardos lankstymas

Skardos lankstiniai

Kodėl rinktis mus – „Stogų liniją“?

Turime ilgametę skardos lankstymo patirtį, todėl pasiūlysime geriausius gamybos sprendimus. Didžiulis skardos asortimentas mūsų sandėliuose – tai galimybė parinkti tinkamiausią medžiagą ir nedelsiant pradėti darbus (pavyzdžiui, nedidelius užsakymus įvykdysime per 1-2 val.).

„Stogų linija“ užtikrina, kad visos skardos lankstymo paslaugos bus nebrangios, atliktos išskirtinai kokybiškai ir nepriekaištingai. Preciziška technika ir patyrę specialistai leidžia užtikrinti tai, kad mūsų atliekamas skardos lankstymas patrauklia kaina, nepaaukojant kokybės ar kitų ne mažiau svarbių kriterijų.

Kaip atliekami skardos lankstymo darbai?

Standartiniai ir nestandartiniai skardos lankstiniai mūsų ceche gaminami iš Jūsų arba mūsų lygios skardos. Pagaminsime skardos lankstinius, kurių skardos storis yra iki 1,25 mm, ilgis iki 3 metrų, o plotis iki 1,25 metrų. Galime pasiūlyti lygios skardos padengimą poliesteriu, MAT, PURAL MAT, PUREX, PMG ir spalvų pasirinkimą pagal RAL arba RR paletes. Galite neabejoti, jog greitai ir už patrauklią kainą atliekamas skardos lankstymas atitiks visus aukščiausius kokybės kriterijus.

„Stogų linija“ gamybai naudoja modernias ir itin preciziškas skardos lankstymo ir karpymo stakles. Kaip bebūtų, kai kurias atvejais rankiniu būdu atlikti skardos lankstiniai, kaip antai, kamino kepurės, išsiskiria tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Nuo klientų poreikių, darbo specifikos, reikalingų formų ir kitų aspektų priklauso ar darbas bus atliekamas su staklėmis, ar rankiniu būdu. Būdami savo srities specialistais galėsime priimti tinkamiausią sprendimą pagal Jums reikalingų lankstinių pobūdį. „Stogų linija“ – čia skardos lankstymas atliekamas greit ir už prieinamą kainą. Mūsų teikiamos paslaugos – skardos lankstymas, vieta – Kaunas, kokybė – aukščiausia, kainos – prieinamos, o kitos sąlygos – patrauklios pirkėjui!

Skardos lankstymas

Skardos lankstymas

„Stogų linija“ siūlo:

 

„Stogų linija“ – kokybės garantas!

Esame tikri, kad Jūs džiaugsitės kokybiškai atliktais gaminiais. Savo skardos lankstiniams suteiksime 5 metų garantiją. Garantija skardos medžiagoms teikia gamintojas (nuo 10 iki 50 metų). Nusprendę skardos lankstymą užsisakyti pas mus arba pasirinkę skardos gaminius iš „Stogų linijos“, galėsite būti ramūs dėl savo įsigytos produkcijos ilgaamžiškumo ir naudingumo.

Skardos lankstymas

Skardos lankstiniai

Jeigu kyla klausimų, norite nešališkos konsultacijos arba siekiate rasti Jums tinkamiausią skardos lankstymo, stogo dangos, projektavimo sprendimą – drąsiai kreipkitės internetiniame puslapyje nurodytais kontaktais. Tai galite padaryti telefonu – +370 677 472 55, registruodamiesi konsultacijai, užpildę formą arba nurodytais elektroniniais pašto adresais: gamyba@stogulinija.lt ir rimas@stogulinija.lt. Maloniai visų klientų laukiame ir prekybos vietoje Kaune, adresu Pramonės pr. 14, prekybos miestelyje Urmas. Ieškokite geltonosios galerijos, 2 sandėlio ir 10 skyriaus.

Plačiau http://stogulinija.lt/produktai/skardos-lankstiniai/

Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau