Apie mus

„Stogų linijos“ veikla apima stogo dangos, namo statybos, fasado apdailos medžiagų pardavimą ir šias paslaugas: stogo dengimas, stogo renovacija, skardos lankstymas, fasado apdaila, tvoros montavimas, kiti statybos darbai.

Prekyba statybinėmis medžiagomis – tai viena svarbiausių „Stogų linija“ veiklos sričių, kuria užsiimame daugiau nei 12 metų. Įsigyjantiems VOX, ROYAL SIDING, VELUX, FAKRO, FLAMINGO, RAIKO, RUUKKI, BENDERS ir kitų gamintojų produkcijos, pasiūlysime tinkamiausius sprendimus, o pasirinktas medžiagas, pristatysime į reikiamą vietą.

Mes žinome, ką siūlome, nes dirbame patys – jau daugiau nei 20 metų užsiimame individualių gyvenamųjų namų stogo dengimu, renovavimu, skardos lankstinių gamyba, fasado apdaila. Daugiausia užsakymų įvykdome Kaune ir Kauno rajone, tačiau dirbame visoje Lietuvoje.

Tikime, kad suderinus norus ir galimybes, įmanoma įgyvendinti net įmantriausius užsakymus. Išklausę jūsų pageidavimus, suteiksime profesionalią konsultaciją, pasiūlydami tinkamiausią sprendimą. Prisiderinę prie jūsų poreikių, terminų, skubius darbus atliksime nedelsiant ir pasiūlysime išskirtines statybinių medžiagų kainas.

Beje, šaltasis sezonas mums ne kliūtis. Kitaip nei dauguma šioje srityje dirbančių įmonių, atliksime jūsų užsakymus žiemos metu. Esame tikri, kad dėl to nenukentės nei jūsų medžiagos, nei  mūsų atlikto darbo kokybė. Be to, kai kurie statybos procesai, pavyzdžiui, tokie kaip medienos konstrukcijų įrengimas ar kiti, turi vykti būtent šaltuoju metų laiku.

Teikiame garantinį ir po garantinį aptarnavimą, todėl žinome kokybiško darbo vertę. Mums didžiausias atlygis už pastangas – tai dėkingas klientas, kuris rekomenduoja mus savo draugams, kolegoms, giminaičiams, kaimynams ir pažįstamiems.

 

Siųskite užklausą

Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau