Stogo dengimas

Stogo dengimas yra vienas iš svarbiausių darbų namo ar pastato statybos procese. Jeigu norisi, kad stogas būtų sandarus, danga tarnautų kuo ilgiau ir greitai neatsirastų problemų, kurias reikėtų kuo greičiau spręsti – stogą dengti turėtų profesionalai. Stogų linijos komanda ir yra profesionalai, o stogų dengimo darbai atliekami kokybiškai, per optimalų terminą ir jiems dar suteikiame garantiją.

Jūsų stogą galime uždengti skardine, bitumine prilydoma, keraminių čerpių, skalūno, šiferio, skaidria PVC ar net bituminių čerpelių danga. Turime reikiamą įrangą ir žinias, kad šią paslaugą suteiktume ir patrauklia kaina, kadangi specialistai dirba produktyviai ir saugiai.

Stogo dengimo darbus atliekame pilnai, t.y., jeigu projekte numatyta, įrengsime ir stoglangius, kaminus, apsaugas nuo paukščių ar kitus aksesuarus, lietaus nuvedimo sistemą, saugos elementus, galėsime pasirūpinti ir tvirtinimo detalėmis. Susisiekite su mumis, jeigu norite sužinoti dangos, darbų ar viso projekto įgyvendinimo kainą bei sąlygas.

Nuotraukų galerijoje pamatysite Stogų linijos specialistų dengtus šlaitinius ar plokščius stogus.

Plačiau apie stogo dengimo paslaugą

Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau