Stogo renovacija

Stogo renovacija – didžiulis įvykis jūsų šeimos gyvenime, visiems laikams pakeisiantis jūsų namų veidą ir vertę. Laiku atlikta stogo renovacija jums padės sutaupyti ir apsaugos jūsų šeimos narių sveikatą. Tam būtini tinkami sprendimai, kokybiškos medžiagos ir nepriekaištingai atliktas darbas.

Stogus renovuojame jau daugiau nei 12 metų, todėl žinome, ko reikia, kad renovuotas stogas tarnautų ilgai, atitiktų jūsų poreikius, galimybes, gyvenamą vietą ir būtų patrauklus. Mūsų komandoje dirba ilgametę patirtį turintys meistrai, stogdengiai ir skardininkai. Užsitarnavome daugybės klientų pasitikėjimą Lietuvoje, o ypač, Kaune ir jo apylinkėse.

„Stogų linija“ atlieka šio tipo renovavimo darbus:

  • remontuojama medinė stogo dalis;
  • keičiama sena lietaus nuvedimo sistema į šiuolaikišką;
  • sena stogo danga keičiama į šiuolaikinę įvairių tipų skardinę, banguotų lakštų ar čerpinę dangą;
  • nuardomi seni fasadai ir sumontuojami nauji.

Į jums kylančius klausimus atsakysime, sulaukę jūsų skambučio. Atvykę į vietą, įvertinsime situaciją. Atsižvelgsime į jūsų norus, finansines galimybes, stogo ir fasado techninę būklę, konstrukcijų stabilumą, nusidėvėjimą, daugybę kitų individualių ir išorinių faktorių. Suteiksime rekomendacijų dėl stogo dengimo, stogo dangos medžiagų, skardos lankstinių. Atlikę matavimus, sudarysime sąmatą.

Apsisprendę darbus tęsti, pasiūlysime jums stogo dangos medžiagų už išskirtinę kainą, pristatysime jas į vietą. Esant pageidavimu, stogo dengimas gali būti atliktas iš jūsų stogo dangos medžiagų. Maždaug po savaitės nuo darbų pradžios, jūsų namai turės renovuotą ilgaamžį stogą.

Atliktiems stogo renovavimo darbams suteiksime 5 metų garantiją. Tiesą sakant, atsinaujinęs stogas jums ir jūsų atžaloms tarnaus mažiausiai 50 metų.

Turite klausimų ar norite pasitarti? Parašykite mums!


Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau