Transportavimo paslaugos

Daugybę metų atliekame statybos darbus, todėl žinome, kad laiku ir saugiai į statybos vietą atgabentos medžiagos nepalyginamai palengvina ir paspartina darbų eigą.

Siekdama prisidėti prie jūsų sėkmingų statybų ir bent iš dalies palengvinti jūsų darbų naštą, „Stogų linija“ siūlo jums kokybišką birių ir nebirių statybinių medžiagų pervežimą visoje Lietuvoje.

Pasirūpinsime, kad jūsų iki 12 metrų ilgio kroviniai būtų saugiai ir laiku atgabenti net į pačius atokiausius Lietuvos kampelius. Dirbame su įmonėmis ir su privačias asmenimis, o jums pageidaujant, atliekame pakrovimo ir iškrovimo darbus.

Pasirūpinsime, kad jūsų krovinys statybos vietą pasiektų laiku, saugus ir nepažeistas. Jūsų užsakymo įvykdymo terminas priklausys tiek nuo jūsų poreikių, tiek nuo jūsų krovinio gabaritų ar kiekio.

Mums svarbiausia – tai mūsų darbu patenkintas klientas, todėl ne tik išgirsime jūsų pageidavimus. Mes visomis išgalėmis sieksime, kad jūsų darbų eigos nesutrikdytų neatsakingi vėlavimai, žmogiškos klaidos ar pažadų nevykdymas.

Visi nesklandumai, galintys kilti pervežant jūsų statybines medžiagas – tai vien mūsų rūpestis. Parinksime saugiausią ir optimaliausią maršrutą. Be to, patys susidorosime su kebliausiomis situacijomis, galinčiomis iškilti transportuojant jūsų krovinį, negaišindami jūsų ir nesukeldami jums papildomų rūpesčių.

Statybinius krovinius transportuoti operatyviai ir kokybiškai mums padeda daugybė faktorių, tokių kaip, mūsų sukaupta patirtis, tinkamai parinktas kelionės maršrutas, kliento poreikių išsiaiškinimas, atsakingai savo darbą atliekantys darbuotojai, patikimi partneriai ir reikalinga technika.

Be to, bendradarbiaudami su daugybe transporto įmonių, pasiūlysime tinkamiausią transportą jūsų statybos medžiagų rūšiai. Transporto įmones, norinčias prisidėti prie kokybiško šios paslaugos vykdymo, kviečiame su mumis bendradarbiauti.

Statybinių medžiagų pervežimą galite užsisakyti tel. 867408870

sunkvezimis 2

Turite klausimų ar norite pasitarti? Parašykite mums!


Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau