Tvoros montavimas

Kokia yra tvoros montavimo kaina?

Tvoros montavimo kaina, be abejonės, priklauso nuo įvairių faktorių. Kiekvienas darbas ir kiekvienas projektas yra skirtingas, todėl negalime iš karto skelbti nustatytos kainos. Turime įvertinti tai, kiek laiko reikės sutverti visą tvorą, reljefą, kliento pageidavimus, kitus poreikius.

Tik po to, kai aiškiai nustatyti kliento lūkesčiai ir įvertintos techninės galimybės, galime pateikti tikslią bei teisingą sąmatą.

Bandydami nustatyti kainą net nevertinę projekto, tiesiog rizikuotume pateikti klaidingą vertinimą, dėl kurio būtų be reikalo sugaištas jūsų ir mūsų laikas. Žymiai efektyviau ir abipusiai naudingiau yra darbus įgyvendinti būtent tokiu būdu.

Be to, tvoros montavimo kainą didina ir papildomų konstrukcijų, tokių kaip dekoracijos, vartai ir varteliai, įrengimas. Iš esmės, skardinės tvoros nėra labai brangios, lyginant su pvz., betono ar kitų medžiagų analogais.

Taigi, kreipkitės į mus, jeigu norite sužinoti tikslią kainą. Išsirinkę tvoros profilį ir po to, kai atliksime matavimus, pateiksime jums pasiūlymą už geriausią kainą sutverti kokybišką tvorą!

Kaip žinoti ar tvora yra tinkamai sumontuota?

Tvoros montavimo kokybę galima įvertinti vizualiai. Visų pirma – estetiniai reikalavimai. Jeigu tvora atrodo estetiškai tvarkingai, yra sumontuota ne kreivai, lygiai bei pagal projekte numatytus matavimus, tuomet estetinė dalis įgyvendinta tinkamai.

Toliau reikia įvertinti tvoros priderinimą prie landšafto bei aplinkos. Visų pirma – techninė dalis. Ar nėra taip, kad ant kalvelių, šlaitelių bei kitų iškilumų bei daubų tvora stovi nelygiai? Ar posūkiai lygūs, ar nėra nelygumų? Jeigu ne, tuomet viskas yra tinkamai sumontuota. Iš estetinės pusės, priderinimas prie landšafto turėtų būti apgalvotas prieš pasirenkant tvoros tipą. Spalva bei profilis turėtų būti parinkti taip, kad atitiktų kliento lūkesčius bei gražiai derėtų su aplinka.

Be abejonės svarbus ir tvoros stabilumas. Ji turėtų būti atspari vėjui, lietui, sniegui, kitoms nepalankioms oro sąlygoms. Tvora neturėtų išklypti, sukrypti ar būti lengvai pažeidžiama.

Iš esmės, jeigu tvora atrodo gerai ir stovi tvirtai, reiškia, kad ji sumontuota kokybiškai. Na, o, jeigu tvorą tvėrusi komanda jums dar suteikia darbų atlikimo garantiją (kaip darome mes), tuomet galite visada būti užtikrinti tuo, kad tvora sumontuota tinkamai!

Kiek laiko trunka tvoros montavimas?

Kaip ir kalbant apie tvoros montavimo darbų kainą, taip ir vertinant laiko sąnaudas – yra be galo daug faktorių, nuo kurių priklauso darbų atlikimo trukmė. Visų pirma, įtaką laikui turi teritorijos dydis. Be abejonės – kuo didesnį plotą reikia aptverti, tuo trunkama ilgiau. Mažus sklypus įmanoma aptverti per 1-2 d.d., o didesnę teritoriją komanda gali tverti ir daugiau nei savaitę.

Didelę įtaką turi ir reljefo lygumas. Jeigu tveriama lygiame lauke – problemų nekyla ir darbas gali vykti sklandžiai. Tačiau, jeigu tveriamas sklypas ir tvora turi būti montuojama ant nelygaus paviršiaus, tuomet darbų trukmė gali prasitęsti. Konkretūs terminai nustatomi atlikus matavimus vietoje.

Stogų linijos komanda visuomet gali prisitaikyti prie klientų poreikių. Jeigu yra labai skubus projektas ir reikia tvorą sutverti kuo greičiau, pasistengsime padaryti viską, kad tik pavyktų tai įgyvendinti. Visgi reikėtų turėti omenyje, kad spartesnė darbų eiga kainuos papildomai.

Jeigu kyla klausimų arba norite sužinoti konkretų terminą savo tvoros montavimui – kreipkitės į mus nurodytais kontaktais!

Ar galima montuoti tvorą pačiam?

Tvorą montuoti patiems tikrai galima, tačiau nepamirškite, kad aukštai tvorai statyti, reikia bendruomenės ir kaimynų pritarimo. Kad montuoti galima – vienas dalykas, tačiau ar apsimoka tai daryti – visai kitas.

Iš tiesų, žvelgiant iš profesionalų pusės, montuodami tvorą patys nesukuriate papildomos naudos ir tik rizikuojate sukurti sau bereikalingas problemas. Teorinės žinios čia nėra tokios naudingos kaip praktinė patirtis, nes dažniausiai darbo eigoje vis tiek susiduriama su nenumatytais iššūkiais, kuriuos reikia spręsti čia ir dabar. Negalima palikti nepilnai aptvertos teritorijos.

Specialistai turi žinias (teorines ir praktines), kad projektą įgyvendintų daug greičiau nei jūs patys. Ką jau kalbėti apie specializuotą įrangą bei techninės dalies išmanymą, kuris leidžia palengvinti darbą, paversti tvėrimą ir montavimą daug efektyvesniu sprendimu.

Be to, profesionalai gali padėti rasti geriausią sprendimą, apie kurį net nepagalvojote. Turėdami žinias bei patirtį, jie greičiau išanalizuos situaciją ir pateiks galimus, optimaliausius sprendimo variantus.

Nuo ko priklauso tvoros montavimo kaina?

Kaip jau minėjome, daugiausiai tvoros montavimo kaina priklauso nuo darbo kiekio ir sudėtingumo. Įtaką visai projekto kainai turi ir pačių žaliavų kaina (skardos profilių bei tvirtinimo elementų), tačiau, jei kalbėsime tik apie patį montavimo procesą, tai pagrindiniai kriterijai yra apimtis bei sudėtingumas.

Kuo nelygesnis reljefas ir kuo didesnę teritoriją turime aptverti, tuo labiau, proporcingai, auga kaina.

Niekada negalvokite, kad koks nors darbų rangovas jums galės pasiūlyti kainą tiesiog išgirdęs tai, jog norite sumontuoti tvorą. Tokiu atveju permokėsite arba sulauksite itin nekokybiškų paslaugų. Mūsų komanda dirba atsakingai, todėl atvyksta į vietą, atlieka matavimus ir kitus skaičiavimus, kad pavyktų rasti optimaliausią kelią projekto įgyvendinimui.

Tuomet, įvertinus laiko (darbo) bei medžiagų sąnaudas, galima sudaryti projekto planą ir darbų atlikimo sąmatą. Ją patvirtinus, galima imtis darbo, kuris bus atliekamas už adekvačią, sąžiningą ir konkurencingą kainą.

Kokios priemonės naudojamos tvoros montavimui?

Stogų linijos meistrai turi daug įvairios specializuotos įrangos, kuri naudojama tvoros montavime. Naudojamos įrangos kiekis bei patys įrankiai priklauso nuo to, kokie iššūkiai kyla montuoti tvorą bei kaip reikia įgyvendinti projektą. Kai kada gali neužtekti tik rankomis valdomos technikos ir prisireikia sunkiosios technikos, kuri galėtų iškasti, apdirbti ar išlyginti landšaftą.

Sprendimus dėl priemonių naudojimo priima mūsų specialistai. Jie tai padaro tik po to, kai atidžiai įvertina jūsų teritoriją, atlieka matavimus bei nustato tuos dalykus, kurie galėtų kliudyti arba trukdyti tvoros montavimui. Atliekant matavimus nustatomas ir darbų grafikas, kuris aktyviai derinamas su pačiu užsakovu.

Darbe bus naudojama itin tiksli matavimo įranga, įvairios pakylos, kiti reikalingi įrankiai bei priedai. Darbo metu sunaudojama daug tvirtinimo detalių.

Reikėtų nepamiršti ne tik tvoros montavimo priemonių, bet ir tvoros priežiūros priemonių. Dėl tvoros priežiūros pasitarkite su ją montuojančia komanda. Iš Stogų linijos ekspertų visuomet gausite eksploatacinių patarimų!

Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau