Stogo priedai

Stogo konstrukcija nuolat susiduria su įvairiais iššūkiais – pradedant oro sąlygomis ir drėgme, baigiant įvairių kenkėjų keliamais pavojais ar susikaupusio sniego svoriu. Tam, kad stogas ne tik būtų estetiškai gražus, tačiau ir atliktų praktines funkcijas, gali būti naudingi ar net reikalingi stogo priedai. Tarp stogo priedų įeina: sniego užtvaros, stoglangiai, tilteliai, ventiliaciniai kaminėliai ir daugybė kitų konstrukcijų, kurių gamyba, prekyba ir montavimu mes sėkmingai užsiimame.

Stogo priedai gali būti montuojami dėl saugumo, funkcionalumo ir prieigos, dėl estetikos arba dėl kažkurių tikslų kartu. Pavyzdžiui, tilteliai arba stoginės kopėtėlės yra reikalingi priėjimui prie tam tikrų stogo konstrukcijų ir montuojamos dėl priešgaisrinių reikalavimų. Na, o štai apsauginės tvorelės veikia ir kaip saugos elementas ir, kaip funkcionalus priedas, kadangi jos dar gali būti ir kaip sniego užtvaros, apsaugančios nuo griūties. Jeigu žiūrėsime į liukus ar stoglangius – juos galima pasirinkti ir dėl estetikos, ir dėl praktiškumo prieinant prie stogo, į patalpą įleidžiant šviesą ir t.t.

Stogų linija siūlo ne tik įsigyti įvairius stogo priedus, tačiau ir atlieka jų montavimo paslaugą. Turime ilgametę patirtį atliekant tokius darbus, tad galėsime patenkinti net ir pačius didžiausius poreikius. Susisiekite su mumis. Išklausysime jus, pateiksime profesionalias įžvalgas, rekomendacijas arba sudarysime preliminarų darbų planą bei pateiksime sąmatą, įvertinę objektą.

Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau