Kaminai

Kaminai yra būtina konstrukcija, jeigu namuose yra kūrenamas kuras. Jų paskirtis yra saugiai išleisti degimo proceso metu susigeneruojančius dūmus, garus ir kitas toksiškas daleles. Norint, kad kūrenimas vyktų saugiai, efektyviai ir kuo mažiau terštų aplinką, namams reikia kokybiškos kaminų sistemos. Būtent tokią galime pasiūlyti įsigyti ar net sumontuoti pagal užsakymą.

Šiame puslapyje rasite nuotraukų galeriją, kurioje yra daugybės mūsų sėkmingai atliktų projektų nuotraukos. Mes savo paslaugas teikiame klientams visoje Lietuvoje, o dirbame ir su fizinių, ir su juridinių asmenų objektais bei projektais.

Prekiaujame aukščiausios kokybės kaminų sistemomis ir priedais joms. Visiems klientams stengiamės pasiūlyti ne tik patrauklią kainą, tačiau ir lanksčiausias montavimo sąlygas, kad darbai būtų atlikti per priimtiną laiko tarpą. Renkantis kaminų sistemą svarbu galvoti ne tik apie funkcionalumą, tačiau ir apie bendrą namo estetiką. Kadangi tai yra aukštas elementas, kuris neišvengiamai bus matomas ir šalia namo, ir iš toliau, negalima ignoruoti ir šio poreikio. Šiuo atveju patogu, kad Stogų linijoje galite rinktis iš ganėtinai skirtingų variantų, kuriuos bus patogiau priderinti prie bendros estetinės visumos.

Darbams suteikiamos garantijos, o kaminai montuojami patyrusių ir ilgametę patirtį turinčių profesionalų, tad už savo pinigus klientai gauna didžiausią įmanomą naudą. Galite pasisemti idėjų nuotraukose arba susisiekti su mumis ir gauti nemokamą konsultaciją!

Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau