Fasado apdaila

Turbūt nėra tokio statytojo ar tokio savininko, kuriam būtų nesvarbu, kokia yra namo estetika ir išvaizda iš išorės, t.y. kaip atrodo fasadas. Būtent dėl šios priežasties yra svarbi fasado apdaila ir būtent lauko apdailos sprendimų pasirinkimas. Fasadas apibūdina ne tik namo estetiką, bet jam pasirinktos medžiagos turi įtakos ir pačio namo konstrukcijos ilgaamžiškumui (apsaugoma nuo drėgmės, kenkėjų ir t.t.) bei gyvenimo komfortui namų viduje.

Stogų linija siūlo ne tik įsigyti pačių įvairiausių medžiagų ir sprendimų fasadų apdailai, tačiau taip pat gali pasirūpinti ir montavimu. Tiek medžiagas, tiek darbus siūlome patrauklia kaina bei prisitaikome prie klientų poreikių terminų atžvilgiu, tad naujai fasadą apdailinti galėsime per optimalų laiką arba pasirūpinsime planuojama renovacija. Dirbame ne tik su privačiais namais, bet ir su administracinės ar gamybinės paskirties objektais, galime apdailinti ir pagalbinės paskirties pastatų ir objektų fasadus.

Jeigu norite gauti pasiūlymą fasado apdailos darbams ir medžiagoms, kreipkitės į mus vienu iš tinklapyje nurodytų kontaktų pagalba. Galite mums skambinti, rašyti elektroninius laiškus arba susisiekti per interneto puslapyje esančią kontaktų formą.

Kiekvienas projektas yra individualus, tad norint pasiūlyti geriausias sąlygas – turėsime išklausyti jus ir įvertinti profesionaliausią bei optimaliausią kelią projekto įvykdymui. Turime didelę patirtį, o dalį įvykdytų projektų galite rasti ir nuotraukų galerijoje.

Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau