Garažo stogas

Garažo stogas

Garažas, kaip ir bet kuris kitas statinys privalo turėti kokybišką stogą, kuris apsaugotų šioje patalpoje laikomus automobilius ir kitą turtą nuo išorinių veiksnių, tokių kaip krituliai bei saulės spinduliai. Net ir tais atvejais, kai savo transporto priemones esame linkę laikyti lauke, svarbu pasirūpinti, kad bent jau stoginę virš jo įsirengtume pagal galimybes. Garažo stogas savo išvaizda gali priminti įprastas konstrukcijas, kurias matome virš gyvenamųjų namų. Ir tais atvejais, kai ši patalpa yra pagrindiniame pastate, skirtumo tarp abiejų konstrukcijų yra nedaug. Tačiau kai kalba eina apie atskirą statinį arba priestatą prie namo tai garažo stogo dengimas tampa gerokai paprastesniu sprendimu, nes nereikia rūpintis daugelių svarbių aspektų, tokių kaip kokybiška šilumos ir garso izoliacija. Atskirai stovinčiame pastate svarbiausias veiksnys yra apsauga nuo drėgmės. Tai yra viena pagrindinių priežasčių dėl ko tokio garažo stogo dengimo kaina yra gerokai mažesnė, nei įsirengiant kartu su pastatu.

Garažo stogo remontas

Nors stogas garažui pirmiausia suteikia apsaugą, tačiau jis gali tapti ir svarbiu dizaino sprendimu. Tokiais atvejais šias patalpas įprasta dengti tokia pačia danga, kuri buvo naudojama namo stogui. Tai leidžia sklype sukurti vieningą stilių, be to garažo stogo remontas tokiu atveju tampa paprastesniu, nes jam yra naudojamos tos pačios medžiagos kaip ir kitiems pastatams. Pačio remonto atlikimo dažnumas priklauso nuo dviejų pagrindinių veiksnių: pasirinktų medžiagų ir priežiūros. Pirmu atveju pasirinkimas yra labai platus nuo ilgaamžių keramikinių čerpių irki bituminių ar plieno lakštų. Medžiagų pasirinkimą dažnai pasufleruoja ir pačio garažo tipas. Jei kalba eina apie priestatą prie namo, tai kaip jau ir buvo minėta, geriausiai yra rinktis tas pačias medžiagas. Tačiau jei statomas atskiras statinys, toks kaip garažas su stogine tai šiam tikslui tiks net kuris sprendimas, nes svarbiausias tikslas yra funkcionalus stogas virš saugomo turto. Priežiūra tai pat yra svarbus veiksnys, leidžiantis atitolinti remontą ir ilgiau džiaugtis pasirinktu stogu. Kuo plonesnė ir lengvesnė konstrukcija, to svarbiau ją savalaikiai valyti nuo iškritusio sniego ir šalinti nuo jos visus nešvarumus.

Norint, kad garažo stogas tarnautų ilgam, rekomenduojama bent katrą į metus atlikti profilaktinę stogo priežiūrą pas stogų specialistus.

Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau