FLAMINGO

Plieninė lietaus vandens nuvedimo sistema FLAMINGO – tai išsami ir integruota sistema, lietingomis dienomis užtikrinanti saugumą, ramybę ir komfortą. Šių produktų kūrimui įkvėpimo semtasi iš gamtos. Sistema pavadinta paukščių flamingų vardu, nes šie paukščiai visą savo ilgą gyvenimą praleidžia vandens aplinkoje. FLAMINGO lietaus nuvedimo sistema kaip ir flamingai, negalėtų egzistuoti be vandens.  Ir vieni, ir kiti geriausiai sugeba šią aplinką kontroliuoti.

Lietaus nuvedimo sistemai FLAMINGO skirtas plienas yra padengtas homogeniniais dažų sluoksniais. Jie užtikrina, kad visi sistemos elementai pasižymės tolygia ir ilgalaike spalva bei aukščiausia kokybe.
FLAMINGO lietaus sistema yra gaminama 10 spalvų:

flamingo_sistemaLataku pašalinamas nuo stogo paviršiaus subėgantis vanduo. Galima rinkti tarp dviejų FLAMINGO latakų didžių: 125 ir 150 mm – montuojamų taip, kad būtų išnaudota visa jų talpa. Vandens nuo stogo paviršiaus pašalinimo efektyvumą lemia latakų montavimo būdas ir lietvamzdžio pralaidumas.

Latako laikiklis – konstrukcinis elementas, atliekantis latako laikiklio funkciją. Tai ypač universalus FLAMINGO sistemos elementas, kuris gali būti tvirtinimas prie priekinės lentos arba tiesiogiai prie gegnių.

Metalinis laikiklis užtikrina stabilų latakų montavimą prie gegnių arba grebėstų. Dėl unikalios konstrukcijos išlaiko žymiai didesnes apkrovas nei panašūs kitų gamintojų siūlomi elementai.

Latako jungtis skirta latakų sujungimui. Jame esančios tarpinės ir montavimo metu papildomai naudojamas sandariklis užtikrina tvirtą latakų sujungimą.

Latako jungtis su užsegimu naudojama latakams sujungti. Juo galima sujungti jau sumontuotus latakus ir net atlikus stogdengystės darbus.

Latako dangtelis apsaugo nuo vandens išsiliejimo iš latako. Dėl naujoviškos ir specialiai suprojektuotos jungties, užtikrinamas tvirtas latako ir dangtelio sujungimas, kuris atlieka savo funkcijas bet kokiomis oro sąlygomis.

Latako išorinis kampas 90° jungia latakus išoriniuose pastato kampuose. Giliai įstatomas į kampinį elementą, todėl nėra poreikio naudoti latako jungties.

Santaka santaka jungia lataką su lietvamzdžiu.

Alkūnė 60° – tai „L“ raidės formos sistemos elementas su 60° kampu, kuris suteikia galimybę pritaikyti įvairias latakų sistemos dalis prie įvairių pastatų ir karnizų formų.

Lietvamzdis yra vertikalus sistemos elementas, per kurį vanduo pašalinamas iš latako. Lietvamzdžius galima sujungi tiek lietvamzdžio jungties pagalba, tiek ir be jų – tiesiog juos sumaunant (lietvamzdžio gale yra padaryti gamykliniai įspaudai).

Lietvamzdžio laikiklis skirtas lietvamzdžio tvirtinimui prie pastato sienos. Laikiklis prie lietvamzdžio tvirtinamas nenaudojant varžtų, tai užtikrina paprastą ir greitą montavimą. Lietvamzdžio laikiklis prie sienos gali būti tvirtinamas trijų ilgių varžtais su diubeliu: 100, 160 ir 250 mm.

Lietvamzdžio jungtis skirta lietvamzdžiams sujungti. Juos galima sujungti tiesiog juos sumaunant (lietvamzdžio gale yra padaryti gamykliniai įspaudai), arba lietvamzdžio jungties pagalba.

Apatinė alkūnė – „L“ raidės formos elementas, skirtas vandens išbėgimui iš lietvamzdžio. Jos gale išgaubtas griovelis sutvirtiną elementą, išvedanti vandenį iš lietaus sistemos.

Trišakis yra skirtas vandens pašalinimui nuo nedidelių stogo paviršių ir stogelių, kai neekonomiška arba neįmanoma vandens nukreipti į atskirą vertikalų lietvamzdį.

Vandens gaudytuvas – skirstytuvas skirtas nukreipti vandenį į tam skirtą rezervuarą. Jis taip pat atlieka valymo funkciją. Jame esantys sietelis sulaiko su vandeniu nešamus nešvarumus, pvz., lapus ir kitą nedidelį purvą. Ypač naudingas, kai lietvamzdis tiesiogiai nukreiptas į kanalizaciją.

Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau