FAKRO

FAKRO stoglangių savybės:

Energetiškai efektyvi konstrukcija

Daug natūralios šviesos

Tvarus energijos balansas

Sustiprintos konstrukcijos langai topSafe

III saugumo klasė

Apsauga nuo įsilaužimo

Apatinė rankena

Automatizuota orlaidė V40P

Aukšto sandarumo langai

FAKRO stogo langų skirstymas į klases:

STANDARD klasei priskiriami stoglangiai turi visas pagrindines funkcijas, kurių pirkėjas tikisi iš kokybiško stogo lango. Stoglangiai turi didelį efektyvų stiklo plotą, leidžiantį maksimaliai apšviesti patalpos vidų. FAKRO STANDARD klasės langai gali ventiliuoti patalpas juos uždarius, be to galite būti tikri, kad vėdinant patalpas į vidų nepateks dulkės ir vabzdžiai. Visi STANDARD stoglangiai turi grūdinto stiklo, energiją taupantį stiklo paketą su geromis akustinėmis savybėmis.

  • Medinis per centrą varstomas stogo langas su orlaide V22 FTS-V U2
Fakro FTS V U2

Fakro FTS V U2

PROFI klasės stogo langus charekterizuoja aukštesni reikalavimai funkcionalumui ir eksploatacinėms savybėms. Efektyvesnis energijos taupymas lyginant su STANDARD klasės langais, padidinta apsauga nuo vagysčių ir optimali automatizuota vėdinimo sistema yra tik keletas privalumų apibūdinančių šiuos FAKRO stoglangius. PROFI klasės stoglangiai yra aukščiausios kokybės produktas už konkurencingą kainą.

  • Medinis per centrą varstomas stogo langas su automatizuota orlaide V40P FTP-V U3
  • Medinis per centrą varstomas stogo langas, baltu poliuretono dažų padengimu su automatizuota orlaide V40P FTU-V U3
  • Medinis stogo langas su paaukštinta varstymo ašimi ir automatizuota orlaide V40P FYP-V U3 proSky (apatinė rankena su mikroventiliacija)

LUX klasės stoglangiai turi unikalius sprendimus, kurie išskiria FAKRO langus pasaulinėje rinkoje. Dauguma sprendimų yra saugoma patentų, ir turi didelį poveikį stogo langų funkcionalumui ir komfortui. Geriausios šilumos taupymo savybės asortimente, padidintas saugumas, lengvas naudojimas ir langų išvaizda, atitinks pačius aukščiausius pirkėjų lūkesčius. LUX langai yra unikalūs, novatoriški stoglangiai, savo privalumais išsiskiriantys iš konkurentų.

  • Medinis per centrą varstomas stogo langas, su itin energiją taupančiu stiklo paketu ir automatizuota orlaide V40P FTP-V U5 (apatinė rankena su mikroventiliacija)
  • Medinis per viršutinę ašį ir centrą varstomas stogo langas, su itin energiją taupančiu stiklo paketu ir automatizuota orlaide V40P FPP-V U3 preSelect (apatinė rankena su mikroventiliacija)
  • Itin šiltos konstrukcijos, medinis stogo langas su itin energiją taupančiu stiklo paketu FTT U6

Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau