BRYZA

Bryza – funkcionali ir elegantiška plastikinė (PVC) lietaus vandens nuvedimo sistema, rinkoje pasirodė 2004 m. Ją kuriant panaudotos inžinerinės žinios, šiuolaikiškos technologijos, aukščiausios kokybės komponentai ir daugelio metų plastmasės perdirbimo patirtis. Viso to dėka buvo sukurtas puikus, aukščiausios kokybės gaminys. Sistema pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, todėl ilgus metus išlieka funkcionali ir atrodo estetiškai.

Iš PVC pagaminti BRYZA sistemos elementai lengvi, atsparūs atmosferoms veiksniams. Ji sukurta naudoti sunkiomis oro sąlygomis, todėl puikiai atlaiko lietų, vėją, sniego ir ledo apkrovas. Spalvos patvarumą patvirtina laboratoriniai tyrimai ir sendinimo testai, atlikti pagal normos PN-EN 607:2005, PN-EN 1462:2005, PN-EN 12200-1:2002 reikalavimus.

Įvairių klientų poreikius patenkina subtili klasikinių formų elegancija, lengvas montavimas, septynių spalvų gama ir keturi dydžiai. BRYZA kompleksiškas sistemas sudaro pusiau apskrito 75, 100, 125, 150 mm pjūvio latakai, fasoninių detalių rinkinys ir trijų skersmenų 63, 90, 100 mm nutekamieji vamzdžiai.

Sistemos elementai  idealiai atitinka viena kitą, suprojektuotos taip, kad montuojant nereikėtų specialių instrumentų ar medžiagų.

Bryza lietaus nuvedimo sistemai suteikiama 10 metų garantija. Kilmės šalis – Lenkija.

BRYZA plastikinė lietaus nuvedimo sistemos spalvos:

BRYZA lietaus nuvedimo sistema

BRYZA lietaus nuvedimo sistema

 

 

 

Tik savo svetainės lankytojams teikiame
NEMOKAMĄ konsultaciją telefonu

Įveskite žemiau esančiame laukelyje savo
telefono numerį – mes Jums paskambinsime
ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Mes Jums paskambinsime dar šiandien.
Ačiū, kad kreipiates.
Uždaryti
Gauti nemokamą konsultaciją
Konsultacija vėliau